Change Store Change Region
e-mail Phone WhatsApp TR EN

THEONE MARINE GROUP KULÜPLER

TheOne Marine Sahipleri, sahiplik yoluyla çok çeşitli avantajlara erişebilir. Avantajlar sürekli olarak canlı bir listeye eklenir ve 12 kategoride kataloglanır. Tüm avantajlara tescilli TheOne Marine Owners Club akıllı telefon uygulamamız aracılığıyla erişilebilir.

SALONLAR

Ücretsiz vale ve yanaşma, indirimli yiyecek ve içecek ve kişiselleştirilmiş hizmet gibi avantajlarla dünyanın dört bir yanındaki özel salonları ziyaret edin. Salonlar, birinci sınıf bir mutfak ve eğlence deneyimi için ünlü şefler ve miksologlar tarafından hazırlanan mevsimsel taze yemeklerle övünür.

YERLER & OTELLER

Ortak otellerde birinci sınıf hizmet ve tesis içi restoranlarda, barlarda, salonlarda, golf sahalarında, kaplıcalarda ve daha fazlasında indirimler dahil olmak üzere özel fiyatlar ve avantajlar kazanın.

RESTORANLAR

Kişisel hizmet, içeriden fiyatlar, ücretsiz otopark veya belirli sahil restoranlarında tekne yanaşması ile dünyanın en iyi restoranlarında şefin masasında eğlenin.

EĞLENCE

Üyeliğinizle en popüler gece kulüplerini, plaj kulüplerini, konserleri, spor etkinliklerini ve yalnızca davetli vitrinleri ziyaret edin.

SEYAHAT VE BOŞ ZAMAN

Özel destinasyon seyahat avantajlarına, öncelikli biniş ile indirimli havayolu fiyatlarına, ücretsiz yükseltmelere ve havaalanı seyahat salonlarına erişin.

SERVİS & BAKIM

Kurum içi servis ekibimiz, arabanız, tekneniz, apartman daireniz, villanız ve diğer lüks varlıklarınızla ilgilenecek, varlık korumayı yönetecek, güvenli depolama, üreticiler ve bayilerle iletişim ve daha fazlasını yapacak. Tüm Owners Club üyeleri, varlık servisi ve bakımında indirim alır.

LÜKS TAŞIMA

Özel jet üyelikleri, kişisel şoförler ve lüks havaalanı transferleri ile şık bir şekilde seyahat edin.

OTOMOTİV

Yerel bayinizden endüstri fiyatları alın ve dünyanın her yerinden kiralık lüks süper araba filosuna erişin.

VİLLALAR & KONUTLAR

Ortaklarımız aracılığıyla sunulan küresel lüks gayrimenkullerin bir listesini inceleyin. Rezidanslar doğrudan çevrimiçi sistemimiz üzerinden kiralanabilir veya satın alınabilir.

ALIŞVERİŞ

Marka ürünlerinde ve aksesuarlarda indirimlerle tarzınızı tanımlamak için ortak markalarla üye avantajlarınızdan yararlanın.

KONSİYERJ

Kişisel konsiyerjiniz sizinle ilgileniyor, rezervasyon yapıyor, servis ve bakım planlıyor ve telefonla veya doğrudan Owners Club uygulamamız aracılığıyla seyahat aktiviteleri için rezervasyon yapıyor
Türkçe